Groepen

Hieronder vind je de definitieve groepsindeling voor de Jeugd3Daagse 2023! We wensen jullie allemaal een hele fijne vakantie en zien jullie graag bij de start van de Jeugd3daagse!

Let op: er hebben enkele wijzigingen plaatsgevonden sinds de eerste publicatie.

De leiding bij elke groep is nu ook toegevoegd. Onderaan de pagina is terug te vinden welke vrijwilligers we niet als groepsleiding, maar als daghulp (spelbegeleiding, hand- en spandiensten) hebben ingedeeld. Zij worden iedere ochtend voor de start van het programma ingelicht over hun taken die dag.

Mocht je nog meer mensen kennen die graag een handje helpen tijdens de Jeugd3daagse? Laat het ons dan zeker weten!

Onderbouw

Groep 1
Emma Lammers
Liv van Bakel
Lou Hanssen
Lana van Zoeren
Merel Boetzkes
Pepijn Habraken
Hannah Fietelaars
Liv de Jong
Teun van der Bruggen

DI: Stephanie Fietelaars, Marieke Hanssen en Jessie van Boekel (hulp)
WOE: Marieke Hanssen, Jessie van Boekel (hulp)
DON: Gerty Van den Bosch-Habraken, Marieke Dekkers en Jessie van Boekel (hulp)


Groep 2
Daaf van Haasteren
Louise Engels
Eline Donkerbroek
Dana Althuizen
Roos Sofia Guzman
Noud Boetzkes
Stef Stultiëns
Lou Reijnders
Jessie Bakx
Alex Hegeman

DI: Fanny Leeuw, Vanessa van der Heijden en Anna Migchels (hulp)
WOE: Fanny Leeuw, Maartje Cornelissen
DON: Fanny Leeuw, Maartje Cornelissen


Groep 3
Mees van Zundert
Sem Vlemmings
Vic Rendering
Jort ten Hooven
Jake Puts
Sam van Kessel
Lizzy Janssen
Nomi Daelmans
Jezz Muno

DI: Anke van Asten en Femke van Gils (stage)
WOE: Mandy Rendering, Pascal Muno en Femke van Gils (stage)
DON: Marijke van Deursen en Femke van Gils (stage)


Groep 4
Timo Martens
Jens Roijackers
Nino Ahmic
Sam Roijackers
Sara Verstegen
Kate ten Hooven
Mya Muno
Jop van Kessel
Tobias Hoogenboom
Vajen Hegeman

DI: Pascal Muno, Evelien Maas en Lott Donkers (stage)
WOE: Marijke van Deursen, Lieke Verstegen en Lott Donkers (stage)
DON: Oskar Martens, Pascal Muno en Lott Donkers (stage)


Groep 5
Jack Fietelaars
Ties van den Heuvel
Jaxx Rasenberg
Mats de Jong
Ida Bijlsma
Roos Lijten
Nova linn van der Linden
Charlie Verbaarschot

DI: Johan Fietelaars en Maud Brommert (hulp)
WOE: Esther van den Heuvel en Maud Brommert (hulp)
DON: Emy Lijten-Bunthof en Maud Brommert (hulp)


Groep 6
Vive verbakel
Dean Sprengers
Jackie Heijmans
Lilli-Lou Heldens
Jesper Thonies
Tijmen Sloots
Jelle Sloots

DI: Leon Sloots, Jeanne Leijssen en Elise van den Heuvel (hulp)
WOE: Leon Sloots en Elise van den Heuvel (hulp)
DON: Leon Sloots en Elise van den Heuvel (hulp)



Groep 7
Siem van Berlo
Luuk van der Heijden
Noud Weijers
Milou Kuijpers
Amée Leenders
Jasmijn Heinsbergen
Luuk Donkers
Jens van der Heijden

DI: Elke Maas, Chantal Verbakel
WOE: Elke Maas, Chantal Verbakel
DON: Anke Lamers, Tessa van Bree


Groep 8
Tijn Jacobs
Bram van de Laar
Stef Beks
Eva Dekkers
Jasmijn van Mechelen
Amy van de Vall
Emily Sloots

DI: Michelle Loomans, Saskia Biemans en Finn van Roij (hulp)
WOE: Vera Leenders, Finn van Roij (hulp)
DON: Chantal Verbakel, Finn van Roij (hulp)


Groep 9
Kik Beekmans
Jesse Derks
Dennis Boeren
Nani van der Velden
Lotte Boeren
Freja Dankers
Robyn van Rosmalen
Finn Sanders
Wessel van den Eynden

DI: Jordi van der Velden, Mirte Bouwmans en Sven Claassen (hulp)
WOE: Ellen Boeren, Sven Claassen (hulp)
DON: Mirte Bouwmans, Sven Claassen (hulp)
Groep 10
Tessa van Deursen
Jenthe van Vijfeijken
Fay van Dijk
Saar Verhorevoort
Pepijn Martens
Sam Peels
Declan Dankers
Noud van den Eynden
Zoe Karaim
Olivier Karaim

DI: Johan van den Eynden, Coen Peels (hulp)
WOE: Tessa van Bree, Coen Peels (hulp)
DON: Femke Martens-Stoker, Maud van Dijk en Coen Peels (hulp)


Groep 11
Miley Sloots
Tess Jacobs
Olivia van Mechelen
Lieke Sanders
Fedde Schoonings
Martien Verbaarschot
Julia Peels
Bo Stals
Benk Delhaise
Sven Phiferons

DI: Joyce Stals en Carlijn van Stiphout (stage)
WOE: Chantal van Elten en Carlijn van Stiphout (stage)
DON: Evelien Maas, Carlijn van Stiphout (stage)


Groep 12
Geraldine Lammers
Bo Giesbers
Elyn Brucker
Bente van den Acker
Evie Krause
Eline Martens
Lana Ahmic
Victor Rovers
Vere Coolen
Emma van Otterdijk

DI: Suus Relou en Fieke Smulders (hulp)
WOE: Marloes van Heeswijk en Fieke Smulders (hulp)
DON: Suus Relou en Fieke Smulders (hulp)
Groep 13
Thijmen Janssen
Flip van der Bruggen
Aron Reijnders
Jip Habraken
Sky Spierings
Jelle Cox
Max van der Loo
Andrés Boetzkes
Tibeau Colnot
Raf Manders

DI: Gerty Van den Bosch-Habraken, Dave Spierings
WOE: Marloes Spierings, Els van der Bruggen
DON: Marloes Spierings, Vera Kuijpers


Groep 14
Vik van Lieshout
Tatum Swinkels
Floris Janssen
Liv Hendriks
Mathieu Engels
Luka Janssen
Daan Krause
Kyan Daelmans
Pim Lijten
Adam van der Loo
Bo van den Heuvel
Senn Rasenberg

DI: Paul Lijten, Linda Engels-Strijbosch en Joe Janssen (stage)
WOE: Suus Relou, Linda Engels-Strijbosch en Joe Janssen (stage)
DON: Frank van Lieshout, Daphne Daelmans en Joe Janssen (stage)


Groep 15
Joep van Berlo
Liam Kuijpers
Owen van der Velden
Finn van de Weijer
Julia Beks
Hein Kox
Liza Stals
Niek Houet
Miko Driessen

DI: Erik Houet, Brit Fuchs en Nienke Botman (hulp)
WOE: Liz Visseren en Nienke Botman (hulp)
DON: Brit Fuchs en Nienke Botman (hulp)


Groep 16
Stef Migchels
Senn Leenders
Nova van Berlo
Cato Aben
Lott Heijmans
Ollie Heldens
Robin Driessen
Lisa Schoonings
Maud de Vries
Fenne van Dijk

DI: Judith van Berlo, Linda Janssen en Saar Raijmakers (hulp)
WOE: Anke Lamers en Saar Raijmakers (hulp)
DON: Niels Leenders, Britt Migchels (hulp)

Bovenbouw

Groep 30
Lien van Haasteren
Olivia Guzman
Elena Engels
Morris van Kraaij
Thomas van Roij
Sven Cox
Fijs Hanssen
Finn Hendriks
Yuro Huabkhunthod
Maaike Bijlsma
Neeltje Cornelis
Flore Coolen

DI: Marcel Cox, Perry Hanssen
WOE: Vanessa van der Heijden
DON: Merijn van de Ligt, Sara van der Sanden (hulp)


Groep 31
Mijs van Wetten
Jana Donkerbroek
Cèlie Colnot
Jada van Brug
Senna Boetzkes
Jessie Terbeek
Mirthe Ketelaars
Nika Daelmans
Arwen Haans
Lot van Wetten
Jordy van den Heuvel

DI: Kathrin Sprenger, Ralph van den Heuvel, Lieke Hermens (stage), Yasmin Mohamed (hulp bij avondprogramma)
WOE: Marieke Terbeek, Rifka Boetzkes, Lieke Hermens (stage)
DON: Kathrin Sprenger, Lieke Hermens (stage), Yasmin Mohamed (hulp)


Groep 32
Morris van Lieshout
Pepijn Janssen
Joris van Roij
Tygo Crielaars
Sofie Barenbrug
Fleur Jacobs
Zoë Sibon
Annabell Verbaarschot
Amani Mohamed
Yfke Boekema
Trijsje van Mechelen

DI: Diane van Nistelrooij (overdag), Astrid Berkvens (avond) en Lola Vogels (stage)
WOE: Linda Cooijmans en Lola Vogels (stage)
DON: Saskia Biemans en Lola Vogels (stage)



Groep 33
Sem Verhorevoort
Kick Sanders
Vino Verhoeven
Lucas van den Eynden
Deron Dankers
Suze Janssen
Isa Brommert
Joep Houet
Neil Janssen
Lars Rovers
Owen Stortelder

DI: Tessa van Bree, Joreen Smits, Guusje van de Kamp (stage) en Tim Rovers (hulp)
WOE: Liesbeth Janssen, Johan van den Eynden en Guusje van de Kamp (stage)
DON: Johan van den Eynden en Guusje van de Kamp (stage)


Groep 34
Tess van Zutphen
Luna van Berlo
Floor Aben
Miley Lentjes
Sjors Lentjes
Pip van der Linden
Timo van Waardenburg
Mike Zhan
Siem Lamers
Finn Driessen
Tim van Rooij

DI: Barbara Luttikhuis (overdag), Debbie Smeets (avond)
WOE: Debbie Smeets, Brit de Rooij
DON: Tsju Jen Driessen-Tang


Groep 35
Jord Migchels
Jens Migchels
Rens de Vries
Pim Raijmakers
Jesse van Dijk
Lieke Driessen
Somaya Mohamed
Jonneke Smulders
Sara Migchels
Neele van Lieshout

DI: Anke Raijmakers, Dik van Dijk, Marjolein Smulders (avond)
WOE: Wessel Migchels, Sanne Leenders
DON: Antoinette Driessen, Bram Driessen (hulp)

Groep 36
Sven van Diepen
Faas Kox
Saar Schoonings
Tessa Hermens
Linde Martens
Lisa van Rooij
Hannah Moes
Rive Dekkers
Emy Sibon
Siënna Antonie

DI: Petri Kox-van Gastel en Emma Moes (hulp)
WOE: Femke Martens-Stoker en Emma Moes (hulp)
DON: Caroline Schoonings en Emma Moes (hulp)


Groep 37
Floor Wildenberg
Neeltje van der Zanden
Imme Janssen
Sara van den Boogaard
Koen Gijsbers
Quinten Verhoeven
Joep Weekamp
Nicky van Boekel

DI: Dorien Wildenberg (overdag), Karien Mescher (avond)
WOE: Karien Mescher en Lea Aarts
DON: Femke Verschuuren


Groep 38
Janne van Mierlo
Sam Vogels
Fem van Roij
Liv van der Linden
Roos de Clonie Maclennan
Mees Aben
Eline Boons
Raf van de Kamp
Finnan van de Ven
Simon Habraken
Vin van Berlo

DI: Merijn van de Ligt en Sara van der Sanden (hulp)
WOE: Merijn van de Ligt en Sara van der Sanden (hulp)
DON: Baukje van der Zanden

Ingedeeld als daghulp (spelbegeleiding, hand- en spandiensten ter ondersteuning van de organisatie):

Maandag (opbouw terrein)
Andy Terbeek

Dinsdag
Joyce Romonesco
Lea Aarts
Loes van de Laar
Inge Loomans (dinsdagmiddag)
Joreen Smits (dinsdagmiddag)

Henk en Thea van Zundert (dinsdagmiddag)
Christel van Dommelen (dinsdagavond)
Jessica van Kuijen – Crooymans (dinsdagavond)
Ruud Martens (dinsdagavond, sjouwploeg)
Johan Boeren (dinsdagochtend, sjouwploeg)

Woensdag
Evie Houet
Elle Donkers
Melanie van de Weijer
Lonneke van Laarhoven
Astrid Berkvens
Gigo Ahmic
Simone Ahmic
Daisy van Rixtel-Smeets
Johan Boeren (ochtend – sjouwploeg)
Ruud Martens (sjouwploeg)

Donderdag
Lonneke van Laarhoven
Christel van Dommelen
Gigo Ahmic
Simone Ahmic
Johan Boeren (ochtend – sjouwploeg)
Ruud Martens (sjouwploeg)