Groepen

Bij wie zit je in het groepje? Check het snel in de groepenlijst!

Deze lijst is onder voorbehoud, aangezien we nog steeds groepsleiding te kort komen! Je kunt je nog steeds aanmelden als groepsleiding!

Groepoverzicht kleine jeugd

Groep 1
Groepsleiding: Mevr. Vd Linden (di, wo, do), Joyce Stals (di, do), Saskia Biemans (wo)
Bram van de Laar
Tijn Jacobs
Bo Stals
Olivia van Mechelen
Vere Coolen
Novalinn van der Linden
Mason Verbiesen
Tess Jacobs
Lana Ahmic
Groep 2
Koen Verhoeven (di), Maartje Janssen (di), Marjolein Manusev (wo), Peggy van Alem (wo), Femke Martens (do), Marit Raaijmakers (hulp)
Extra hulp op donderdag zou fijn zijn!
Jonah Manusev
Sven Phiferons
Martien Verbaarschot
Fedde Schoonings
Declan Dankers
Pepijn Martens
Sam van Kessel
Jess Verhoeven
Groep 3
Dave Spierings (di), Johan Fietelaars (di), Marieke Dekkers (wo), Gerty van den Bosch-Habraken (do), Lieke Hermens (hulp)
Extra hulp op donderdag zou fijn zijn!
Jaxx Rasenberg
Ties van den Heuvel
Jack Fietelaars
Jelle Cox
Jip Habraken
Sky Spierings
Flip van der Bruggen
Teun van der Bruggen
Mees van Zundert
Thijmen Janssen
Groep 4
Michelle Loomans (di), Ellen Boeren (di), Anke Lamers (wo, do), Niels Leenders (wo, do), Stef van de Weijer (hulp)
Amëe Leenders
Stef Beks
Milou Kuijpers
Jackie Heijmans
Nani van der velden
Miley Sloots
Amy van de Vall
Olivier Karaim
Zoe Karaim
Lotte Boeren
Dennis Boeren
Groep 5
Kathrin Sprenger (di, wo), Marijke van Deursen (di, wo), Simon Stultiens (do), Sven Claassen (hulp)
Extra hulp op donderdag zou fijn zijn!
Kate ten Hooven
Roos Lijten
Stef Stultiëns
Ida Bijlsma
Evie Krause
Eline Martens
Eline Donkerbroek
Roos Sofia Guzman
Dana Althuizen
Jake Puts
Jort ten Hooven
Jezz Muno
Groep 6
Chantal Verbakel (di, wo), Johan van den Eynden (wo, do), Mara Heinsbergen (hulp di), Finn van Roij (hulp)
Extra hulp op donderdag zou fijn zijn!
Luuk van der Heijden
Saar Verhorevoort
Noor Driessen
Noud Weijers
Freja Dankers
Wessel van den Eynden
Hailey Timmermans
Sam Peels
Julia Peels
Groep 7
Marloes van Vijfeijken (di, wo, do), Marieke Hanssen (di), Rob Boetzkes (wo, do), Job van Mierlo (hulp)
Liv van Bakel
Merel Boetzkes
Jenthe van Vijfeijken
Bo Giesbers
Bente van den Acker
Elyn Brëcker
Victor Rovers
Lana van Zoeren
Emma Lammers
Geraldine Lammers
Lou Hanssen
Groep 8
Linda Engels - Strijbosch (di), Joreen Smits (di) Esther van den Heuvel (wo), Emy Bunthof (do), Eva Migchels (hulp)
Extra hulp op donderdag zou fijn zijn.
Max van der Loo
Adam van der Loo
Mathieu Engels
Pim Lijten
Senn Rasenberg
Bo van den Heuvel
Bo Verhoeven
Daan Krause
Floris Janssen
Tatum Swinkels
Belle Reniers
Luka Janssen
Groep 9
Jordi van der Velden(di), Ruud van de Weijer (di, wo), Sanne Leenders (wo), Marlinda Hendrickx (wo, do), Jenske Heinsbergen (hulp)
Senn Leenders
Stef Migchels
Owen van der Velden
Finn van de Weijer
Hein Kox
Liza Stals
Niek Houet
Miko Driessen
Robin Driessen
Billy Barten
Groep 10
Judith Kersten (di, wo, do), Katja Aben (di, wo, do), Anke Keunen (wo), Saar Raijmakers (hulp)
Lott Heijmans
Julia Beks
Liam Kuijpers
Noud van den Eynden
Nova van Berlo
Cato Aben
Lisa Schoonings
Maud de Vries
Groep 11
Angela van Laarbeek (di, wo, do), Vera Kuijpers (di, wo), Kim Sanders (do)
Benk Delhaise
Kick Sanders
Owen Stortelder
Neeltje Cornelis
Olivia Guzman
Jana Donkerbroek
Lien van Haasteren
Mijs van Wetten
Groep 12
Janneke vd Nieuwenhuijzen (di), Ruud van de Kerkhof (di), Astrid Berkvens (wo), Kim Bijsterveld (do), Tjerk Bijlsma (do)
Morris van Kraaij
Daan Reniers
Thomas van Roij
Sven Cox
Fijs Hanssen
Maaike Bijlsma
Elena Engels
Milou van de Kerkhof
Groep 13
Elke Maas (di), Saskia/Martien Verbaarschot (wo), Mariska van Gils (do), Lola Vogels (hulp)
Extra hulp op dinsdag en donderdag zou fijn zijn!
Sofie Barenbrug
Fleur Jacobs
Trijsje van Mechelen
Zoë Sibon
Annabell Verbaarschot
Flore Coolen
Yfke Boekema
Groep 14
Johan van den Eynden (di), Maud van Dijk (wo), Jolanda Janssen (do), Robbie van Veghel - Nick Fuchs (hulp)
Extra hulp op dinsdag en donderdag zou fijn zijn!
Amani Mohamed
Lucas van den Eynden
Vino Verhoeven
Deron Dankers
Sem Verhorevoort
Milan Kok
Mees van der Velden

Groepoverzicht grote jeugd

Groep 30
Astrid Berkvens (di), Michael Ketelaars (di), Marieke Terbeek (wo), Esther Gijsbers (do), Joe Janssen (hulp), Babette Boons (stagiaire)
Extra hulp op dinsdag, woensdag en donderdag zou fijn zijn!
Senna Boetzkes
Joris van Roij
Tygo Crielaars
Jessie Terbeek
Pepijn Janssen
Arwen Haans
Mirthe Ketelaars
Bas Elgersma
Jade Gijsbers
Lot van Wetten
Jordy van den Heuvel
Groep 31
Esther Gijsbers (di), Debbie Smeets (wo), Suzan van Deursen (wo), Ilona Peters-Manders (wo), Johan van Bakel (do), Merijn Boons (stagiaire)
Sjors Lentjes
Levi Schoonings
Loet Peters
Wisse Drossaart
Gijs Nicolai
Aimëe van de Kerkhof
Saar Geenevasen
Bella van den Boogaard
Elise van den Heuvel
Lila Gijsbers
Groep 32
Matthijs Kox (di), Brit de Rooij (wo), Pepijn Kuijpers (stagiaire)
Extra hulp op dinsdag en woensdag zou fijn zijn. We hebben nog groepsleiding nodig op donderdag!
Mika Manusev
Faas Kox
Tim van Rooij
Sven van Diepen
Pip van der Linden
Tess van Zutphen
Luna van Berlo
Floor Aben
Miley Lentjes
Vin van Berlo
Simon Habraken
Vince van Os
Groep 33
Femke Martens (di), Lea Aarts (wo), Ruud Martens (do), Claudia Coppens (do), Aaron van Dijck (stagiaire)
Joep Houet
Suze Janssen
Isa Brommert
Neil Janssen
Lars Rovers
Nicky van Boekel
Sanne van der Vleuten
Siem Lamers
Mats van den Boom
Tessa Hermens
Linde Martens
Saar Schoonings
Emy Sibon
Groep 34
Tsju-Jen Driessen (di), Rianne Driessen (di), Rowena Driessen (di), Anke Raijmakers (wo), Wessel Migchels (wo), Linda Jansen (do), Sten Geerlings (stagiaire)
Jord Migchels
Rens de Vries
Jens Migchels
Pim Raijmakers
Stijn Manders
Finn Driessen
Mike Zhan
Timo van Waardenburg
Marly van Lieshout
Groep 35
Wordt door ouders opgevangen (di), Barbara Luttikhuis (wo), Lis van den Boom (do)
Somaya Mohamed
Eline Boons
Amber Verhappen
Jonneke Smulders
Lieke Driessen
Neele van Lieshout
Hannah Moes
Sara Migchels
Isa Endevoets
Lisa van Rooij
Groep 36
Frank van Schijndel (di, wo), Danielle Peels (wo), Ruud van de Weijer (do)
Vienna van Aerle
Maud Brommert
Valerie Meulendijks
Emma Moes
Alexander de Clonie Maclennan
Willem Heinsbergen
Bram Driessen
Jorn Claassen
Coen Peels
Anna Migchels
Loes van Hoof
Groep 37
Linda de Hoop (di), Jeroen Weekamp (wo), Rianne Stevels (do), Lars van de Weijer (stagiair), Mara Weekamp (stagiair), Mara Weekamp (hulp wo)
Sam Vogels
Janne van Mierlo
Liv van der Linden
Fem van Roij
Roos de Clonie Maclennan
Mees Aben
Joep Weekamp
Koen Gijsbers
Raf van de Kamp
Quinten Verhoeven
Groep 38
Lea Aarts (di), Dorien Wildenberg (di), Katka van den Boogaard (wo), Karien Mescher (wo), Dorien Wildenberg (do)
Neeltje van der Zanden
Imme Janssen
Sara van den Boogaard
Floor Wildenberg
Anniek Verhappen
Lieke van Boekel
Lars Raaijmakers
Guus van den Biggelaar
Bram van Leeuwen
Daan van Leeuwen
Fleur Kuijpers
Fieke Smulders
Indy Kerste
Groep 39
Karien Mescher (di), Yvonne van Boekel (wo), Thera van Loo (do)
Saar Padilla
Kris van Lieshout
Elmie van Loo
Kiki van Zutphen
Jessie van Boekel
Tim Rovers
Thomas Verbiesen
Jord Otten