Hier komt binnenkort de nieuwe website van de Jeugd3daagse!

Kijk voor foto’s en informatie op onze Facebook pagina: www.facebook.com/Jeugd3daagse/

 

Jeugd3daagse 2016 is mede mogelijk gemaakt dankzij onze sponsoren:

Installatietechniek Richard Kerste V.o.F.

Kuijpers Tweewielers       www.kuijperstweewielers.nl

J.C. Otten Installaties

BGA V.o.F.   www.bga-vof.nl

Bouwservice Jos van Bakel

MFC De Dreef

Scouting Aarle-Rixtel   www.scoutingaarlerixtel.nl

Rotom Nederland B.V.   www.rotom.nl

Bloom         www.bloomsierkunst.nl

Kapsalon Astrid    www.kapsalonastrid.nl

Auto Swaanen          www.autoswaanen.nl

Van den Berk & Kerkhof Makelaars         www.berkkerkhof.nl

Drukkerij Aarle-Rixtel B.V.   www.drukkerijaarlerixtel.nl

Snoeperij Jantje   www.madeliefste-creatief.nl

A.S.I. Productiebedrijf B.V.       www.asi-productie.nl

Artifex Finance     www.artifexfinance.nl

VDL Siergrind B.V.    www.vdl-siergrind.nl

Bouwmans Vuur Totaal     www.bouwmansvuurtotaal.nl

Heesakkers Administratie- en Advieskantoor    www.ha-a.nl

DIM Interieurs   www.diminterieurs.nl

ATTC ’77         www.attc77.nl

Belkum Bikes         www.goedkope-fietsen-online.nl

Rabobank Peel Noord     www.rabobank.nl/lokale-bank/peel-noord/

Groente & Fruit van den Heuvel     www.powertothepieper.nl

Bakkerij Van Brug       www.bakkerijvanbrug.nl

Jeurgens Banket-, Biscuit en Chocoladefabriek B.V.     www.jeurgens.nl

Aarlese Bouwmaterialen   www.aarlesebouwmaterialen.nl

Brabant Water     www.brabantwater.nl

Eierhandel Verbruggen V.o.F.

Chinees Restaurant Fong Shou

Slagerij Hegeman        www.slagerijhegeman.nl

Conferentiecentrum De Couwenbergh   www.couwenbergh.info

Plaza Le Patat       www.plazafoodforall.nl

Van Roij Interieurs    www.vanroij.com

Haval Disposables B.V.    www.haval.nl

Verhoeven Loonwerken B.V.     www.verhoeven-groep.nl/wordpress/

Haarmode Rian van Vroenhoven

Snackbar ’t Dorpke

J. van Schayk Zaag- en Sleepwerk

Artex   www.artex.hde.nl

H. van Vijfeijken

Onze Lieve Vrouwe Gilde (Blauwe Schut)   www.olvgilde.net 

Jumbo Lieshout    www.jumbo.com/lieshout

Houtse Bazar   www.houtse-bazar.nl

Oosthoek Financieel Advies www.oosthoekfinancieeladvies.nl